Opis stanowiska pracy

Szukamy młodego, energicznego chłopaka na sezon letni tj. od lipca do końca sierpnia, z zapałem do nauki, otwartym na ludzi i chętnym do pracy w przystani na Mazurach, tj. Rydzewo k/Giżycka.

Oferujemy szkolenie wstępne, zakwaterowanie i wakacyjną przygodę nad Jeziorem Niegocin.

Zadania/obowiązki:

  • nadzorowanie cumowania łodzi,
  • obsługa wypożyczalni
  • prowadzenie ewidencji wypożyczanego sprzętu
  • znajomość podstawowa MS Office
  • utrzymanie porządku na posesji

Prezentacja firmy

Marina Lester Club to motorowodniacka przystań, która powstała 10... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne