Blacharz Warsztatowy

Kaefer S.A.

Kraków, małopolskie

Kaefer S.A.
Kaefer S.A.
Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 30 krajach

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Blacharz Warsztatowy

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Prefabrykacja kompleksowych rozwiązań blacharskich w warsztacie.

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
  • Umiejętności wykonywania obmiarów poszczególnych elementów podlegających izolacji
  • Umiejętność prefabrykacji poszczególnych elementów (sztuc, kaptur, kolano)
  • Wykonanie zleconych prac zgodnie z technologią i zakładaną wydajnością
  • Znajomość zasad BHP obowiązujących na obiektach przemysłowych
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Długoterminowe projekty w Niemczech
  • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie przemysłowym
  • Transport i zakwaterowanie na projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".