Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Blacharz - Spawacz

Miejsce pracy: okolice Nantes

Zakres obowiązków:
- Praca w zakładzie zajmującym się m.in. naprawą karoserii samochodów
- Montaż, demontaż oraz naprawa uszkodzonych elementów
- Przygotowanie elementów do malowania
- Piaskowanie
- Spawanie elementów (metoda MIG/MAG)
- Naprawa i spawanie kontenerów

Wymagania:
- 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz – blacharz
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność spawania
- Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz wykonywania detali na ich podstawie
- Podstawowe umiejętności warsztatowe oraz obsługa narzędzi
- Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki ( bonus z tytułu końca kontraktu, ekwiwalent urlopowy)
- Zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- Nadgodziny dodatkowo płatne – o 25% i 50% więcej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy