Blacharz, spawacz karoserii

OTTO Work Force

Wodzisław Śląski, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w renowacji ekskluzywnych, zabytkowych samochodów osobowych, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: MS/BSK/10/2014

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski, woj. śląskie

Obowiązki:
renowacja uszkodzonych karoserii zabytkowych samochodów (mercedes pagode),
spawanie karoserii metodą MIG/MAG,
prace blacharskie,
realizacja powierzonych zadań według wyznaczonych standardów.

Wymagania:
minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza, spawacza karoserii,
wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane mechaniczne,
umiejętność spawania metodą MIG/MAG,
precyzja, sumienność,
samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki , systematyczność,
prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
stałą pracę w firmie z rodzinną atmosferą,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji Kandydata (dodatkowo system premiowy),
samodzielne, ciekawe stanowisko,
możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.