Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim stażem na rynku niemieckim poszukuje kandydata do pracy w Niemczech na stanowisku blacharz samochodowy. Praca na atrakcyjnym kontrakcie w renomowanym zakładzie w Niemczech zachodnich.

Oferujemy

- zarobki na poziomie niemieckim, tj. 8-10 euro netto za godzinę po opłaceniu podatku, ubezpieczenia i zakwaterowania,
- atrakcyjny program premiowy,
- płatny urlop,
- pomoc w odzyskaniu odprowadzanego przez nas w Niemczech podatku,
- dla pracowników z dziećmi możliwość uzyskania dodatku na dzieci (Kindergeld),
- długotrwałe zatrudnienie,
- umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie – nie jesteśmy pośrednikiem,
- ubezpieczenie ustawowe z pełnym pakietem socjalnym,
- ubezpieczenie grupowe (opcjonalne; również dla członków rodziny),
- pomoc przy relokacji na teren Niemiec,
- darmowe ubranie robocze,
- stałą opiekę na kontrakcie,
- przyjazną atmosferę na stanowisku pracy i w miejscu zamieszkania.

Wymagania

- co najmniej 2 lata doświadczenia w zawodzie,
- punktualność, sumienność, samodzielność,
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- pomocna jest znajomość języka niemieckiego, choć nie jest koniecznością.

Prezentacja firmy

Profil działalności firmy obejmuje - poza lakiernictwem oraz mechaniką p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 2 lata
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 11 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji