Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branzy motoryzacyjnej, wspolpracujacej z najwiekszymi niemieckimi koncernami motoryzacyjnymi poszkujemy specjalistow w zakresie budowy prototypow.

Zadania:
− wykonywanie operacji ślusarskich, tj. piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie, wyginanie itp. elementów z blachy
− wykonywanie podstawowych operacji na obrabiarkach do blach
− zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie i klejenie blach i profili,
− łączenie blach cienkich za pomocą lutowania cyną, mosiądzem i miedzią,
− wykonywanie obróbki cieplnej blach i części samochodowych,
− montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych,
− kontrola jakości wykonywanych prac naprawczych i montażowych,
− czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich,
− organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy

Wymagania

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe jako blacharz samochodowy, ślusarz, mechanik samochodowy lub pokrewne
- doświadczenie zawodowe w naprawach blacharskich pojazdów
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejetnosc spawania MAG
- gotowosc do pracy zmianowej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami
- opłacone zakwaterowanie
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis