In Temporis Polska Sp. z o.o.

Blacharz samochodowy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gissen (Niemcy)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla niemieckiej firmy zajmującej się kompleksowymi naprawmi blacharsko-lakierniczymi, pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Prace blacharskie związane z naprawą karoserii samochodów
  • Demontaż i montaż elementów karoserii
  • Prostowanie zagnieceń, wyciąganie na ramie, spawanie, szpachlowanie, szlifowanie, polerowanie
  • Przygotowanie samochodu/karoserii do lakierowania

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku (min. 3 lata)
  • Doskonałe umiejętności w zakresie wyżej wymienionych prac
  • Dokładność i precyzja
  • Znajomośc języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym-warunek konieczny
  • Mile widziany samochód dyspozycyjny na wyjazd

Dodatkowe kwalifikacje/umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy za granicą
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Uwaga: Pod uwagę bęą brane tylko i wyłącznie kandydatury osób, które przez 30 dni poprzedzających wyjazd będą miały/mają odprowadzone składki społeczne.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy po okresie próbnym
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem oraz znalezieniu zakwaterowania
  • Opiekę koordynatora

Oferta pracy stałej, licencja agencji 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.