Blacharz samochodowy-praca w Niemczech

Zero-Maxx GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

-Naprawa karoserii pojazdów samochodowych
-Projektowanie nadwozia pojazdów
-Naprawy samochodów powypadkowych

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony obejmujaca wszelkie swiadczenia socjalne
- atrakcyjne wynagrodzenie (1500-1600EUR netto miesiecznie)
-dodatek urlopowy oraz dodatek swiateczny
- swiadczenia rodzinne tzw Kindergeld (180 EUR na jedno dziecko) - Firma Zero-Maxx przejmuje wszelkie formalnosci
-bezplatna organizacja zakwaterowania
- doplata do zakwaterowania ze strony Pracodawcy

Wymagania

-wykształcenie min. zawodowe (blacharz samochodowy lub pokrewne)
-kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
- znajomosc jezyka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
-precyzja, dokładność, samodzielność i sprawność w wykonywaniu obowiązków

Prezentacja firmy

Zero-Maxx GmbH Personalservice z siedzibą w Essenbach - Bawaria,<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne