Blacharz samochodowy Norwegia

CBA Recruitment

oslo i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia – Oslo i okolice

Naprawa samochodów osobowych w autoryzowanych serwisach oraz stacjach szybkiej obsługi. Najczęściej poszukiwani są blacharze specjalizacji - VW & Audi, Mercedes, Ford, Citroen, Peugeot, Toyota, Mazda, BMW i inne.

Warunki pracy:
- wynagrodzenie: 185 – 200 nok/godzinę brutto. Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto.
- zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach).
- przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie CBA Fagformidling, następnie kontrakt długoterminowy bezpośrednio w warsztatem samochodowym.
- każdy blacharz otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty)
- pomagamy w zakwaterowaniu, w uzyskaniu pozwolenia na pobyt, numeru personalnego oraz otwarciu konta bankowego.
- każdemu pracownikowi przydzielany jest, przez pierwszych kilka miesięcy, konsultant pomagający
w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski blacharz, pomagający w codziennej pracy na warsztacie;
- blacharzom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, którzy nie znają żadnych języków obcych, proponujemy udział w bezpłatnych kursach języka norweskiego. Szkolenie przygotowuje do samodzielnej pracy na norweskim warsztacie (w którym przeważnie pracuje się z samymi Norwegami – więc znajomość języka w stopniu przynajmniej podstawowym jest niezbędna).

Termin rozpoczęcia pracy: ·Rozpatrywany indywidualnie pomiędzy warsztatem, a blacharzem. Najczęściej w przeciągu 2 tyg.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy
Z dopiskiem: Blacharz samochodowy – Imię i nazwisko

CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
ul. Mazurska 42, 70-424 Szczecin

Prosimy o zalaczenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe jako blacharz samochodowy oraz kilkuletnie, aktualne doświadczenie w zawodzie (najlepiej w autoryzowanych serwisach).
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego (bądź chęć podjęcia szkolenia z zakresu języka norweskiego).

Mile widziane:
Zgłoszenia blacharzy znajdujących się na terenie Norwegii.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy