Blacharz samochodowy (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany, poszukiwana, poszukiwane osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - różne lokalizacje

Zadania:

- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów,

- Wyrównywanie zagnieceń blacharki,

- Przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie,

- Naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii,

- Spawanie karoserii

Wymagania

Wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym

- Doświadczenie jako blacharz samochodowy

- Umiejętność spawania

- Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety

- dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej

- zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne