Blacharz Samochodowy Autobody Repairer

IIBC

Kanada, zagranica

Opis stanowiska pracy

IIBC dla swojego klienta w Kanadzie ( Miejscowość : Saskatoon, prowincja Saskatchewan, Kanada ) poszukuje osób na stanowisko : Blacharz Samochodowy Autobody Repairer

- stawka 22 CAD / godzinę w zależności od doświadczenia
- oferta pracy na stałe 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
- nadgodziny płatne 1.5 x regularna stawka
- ubezpieczenie zdrowotne ( Saskatchewan Health Insurance )
- 15 dni płatnego urlopu rocznie
- pozwolenie o pracę w Kanadzie a później pobyt stały w Kanadzie
- otwarte pozwolenie o pracę dla żony, możliwość szkoły dla dzieci

Obowiązki :
- use frame machines to straighten bent frames and unitized bodies
- remove badly damaged sections of vehicles (for example, roof, rear body panels) and attach new sections
- repair damage to body panels and components made of a variety of materials
- prepare for refinishing and apply interior and exterior finishes
- mix and apply paint on auto body parts
- capable of preparing, refinishing, sheet metal and plastic repair
- repair and or replace damaged motor vehicle structures and body components
- ability to weld auto body parts

Opis procesu :
- wstępna ocena szans na emigrację do Kanady
- przesłanie kandydatów do pracodawcy
- ustalenie daty i terminu interview
- telefoniczne Interview z wybranymi kandydatami
- wysłanie ofert pracy do kandydatów którzy pomyślnie przeszli przez Interview
- tydzień czasu na podpisanie lub odrzucenie oferty pracy
- przygotowanie aplikacji o nominację prowincji Saskatchewan
- po otrzymaniu nominacji przygotowanie aplikacji o Pozwolenie o Pracę w Kanadzie
- wylot i otrzymanie pozwolenie o pracę na lotnisku w Kanadzie
- pomoc w formalnościach po przylocie ( odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu, Social Insurance Number, Health Card, Konto Bankowe, Oprowadzenie po mieście, Przedstawienie pracodawcy )
- rozpoczęcie pracy
- aplikowanie o pobyt stały w Kanadzie
- oczekiwanie na pobyt stały

Wymagania

- min. 5 lat bezpośredniego doświadczenia jako Blacharz Samochodowy Autobody Repairer
- CV w języku angielskim
- potwierdzone kwalifikacje zawodowe ( referencje, zdjęcia wykonanych prac )
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( test IELST na poziomie Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4; Speaking 4 ) Test można zdać w trakcie procesu
- ważny paszport biometryczny
- niekaralność
- brak zakazu wlotu do Kanady
- chęć osiedlenia się na stałe w Kanadzie

Prezentacja firmy

IIBC - International Immigration and Business Consulting - 101103... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
pobyt stały w Kanadzie
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive