Blacharz Pojazdów Zabytkowych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Blegia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Blegia

Opis stanowiska pracy
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie wszelkich prac związanych z przygotowaniem części samochodu do malowania czyli demontaż, oklejanie, naprawy blacharskie, prostowanie ramy samochodu przy użyciu narzędzi starego typu, tzw.: ram naprawczych do naciągania pojazdów.
Wykonywanie kompleksowych prac związanych z blacharstwem.

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Doświadczenie w pracach blacharskich przy samochodach zabytkowych.
- Umiejętność wykorzystywania narzędzi starego typu do prostowania ramy samochodu.
- Dobra organizacja pracy.
- Odpowiedzialność i rzetelność w podejściu do pracy.
- Znajomość w dobrym stopniu j. angielskiego

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie.
- 1500 euro netto/ miesiąc po wszystkich odciągnięciach.
- Możliwość stałej współpracy.
- Opiekę polskiego koordynatora na terenie Belgii

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".