Blacharz - Kristiansand, Norwegia, start marzec 2022

Adecco Solutions AS

Kristiansand, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy blacharzy z doświadczeniem z prefabrykacji na długoterminowy projekt.

Zapewniamy:
• Stawkę 235 NOK/h brutto na projekcie
• Zlecenie od marca 2022 na minimum rok
• Pełną pomoc w zakwaterowaniu i opiekę konsultanta na miejscu
• Umowa na stałe

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
• Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy