Blacharz-Dekarz

RECONNECT

Malmo/Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Kogo szukamy?

Poszukujemy zmotywowanej i zdyscyplinowanej osoby zainteresowanej pracą na stałe w Szwecji.
Twoja codzienna praca będzie polegała na wykonaniu poszycia dachu/elewacji, wykonaniu wszystkich obróbek - rynny, rury spustowe, kominy. Będziesz w pełni odpowiedzialny za wykonywane przez siebie prace.

Twoje oczekiwania

Oferujemy szwedzką umowę o pracę na czas nieokreślony.
185 korony szwedzkie brutto na godzinę.
Wszelkie ubezpieczenia i składki opłacane w Szwecji, prawo do szwedzkich zasiłków.

Pomoc z zakwaterowaniem, koszt mieszkania około 5000 kr miesięcznie.
Sprzęt i ubrania robocze na miejscu.

Wymagania

Nasze oczekiwania

Oczekujemy minimum 3-letniego udokumentowanego doświadczenia w pracy na dachach z blachą.

Mile widziane doświadczenie w pracy na większych obiektach przemysłowych.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu który pozwoli na wspólną pracę zespołową z kolegami ze Szwecji.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim!!

Warunkiem koniecznym jest:

- odbycie procesu rekrutacyjnego/rozmowy kwalifikacyjnej

- posiadanie zaświadczenia o niekaralności

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy