Blacharz / Dekarz - Norwegia

A-PERSONELL AS

Fredrikstad, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Blacharz / Dekarz

Ilość wakatów: 15
Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:
- montaż blachy na rąbek lub blachodachówki i obróbki blacharskie

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie ( od 210 Nok/h zależne od doświadczenia)
- możliwa długa współpraca
- umowa na warunkach norweskich
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie w montażu blachy na rąbek/blachodachówki i obróbek blacharskich
- umiejętność pracy samodzielnej
- komunikatywny język angielski lub norweski
- mile widziany własny transport

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna