Biuro w Gdyni - od zaraz, bez doświadczenia.

esgroup

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukacie firmy, która:

- spełni Wasze ambicje zawodowe
- umożliwi rozwój
- zagwarantuje współpracę na wysokim poziomie

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą nową ofertą.

Jako firma zdecydowanie stawiamy na realizację ciekawych przedsięwzięć oraz ludzi, którzy z nami pracują. Bez względu na doświadczenie, każdy ma szansę spróbować u nas sił:

- osoby z doświadczeniem - gwarantujemy Wam szereg szkoleń rozwijających zdobyte umiejętności

- osoby bez doświadczenia - dla Was przygotowaliśmy szkolenia wprowadzające w świat marketingu/obsługi klienta

Misja firmy:

- realizowanie marketingowych kampanii

- dbanie o wizerunek i dobre imię naszego klienta

- organizowanie akcji eventowych

- opracowywanie strategii marketingowych w wymiarze: tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym

- spotkania z klientami

Na kogo stawiamy:

- osoby otwarte, szukające nowych wyzwań (wchodzimy w skład międzynarodowej grupy firm marketingowych, dzięki czemu umożliwiamy ogromne szanse rozwoju - otwieramy na świat, chcemy żeby nasi ludzie korzystali z doświadczenia innych)

- zmotywowane do działania, zależy nam osobach, które lubią wychodzić z własnym pomysłem

- osoby, które lubią dzielić się zaangażowaniem

- tych, którzy wybierają nieszablonowe rozwiązania, są solidne i wytrwałe

Z naszej strony:

- oprócz godnego wynagrodzenia, gwarantujemy również:

- szeroki wachlarz dodatkowych opcji motywujących (w tym: bonusy, krajowe i zagraniczne wyjazdy szkoleniowe)

- atmosferę, o którą dbamy z dużym zaangażowaniem każdego dnia

- niezbędne narzędzia pracy

- wsparcie ze strony całego zespołu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta