Biuro w centrum Wrocławia poszukuje osób do kampanii marketingowych. Od zaraz!

TJ MARKETING

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wrocławska firma poszukuje entuzjastycznych i zorientowanych na sukces osób chcących rozpocząć karierę w marketingu.

Szukamy kreatywnych i ambitnych osób, które nie boją się wyzwań. Nie kładziemy nacisku na doświadczenie, ponieważ oferujemy kompleksowe szkolenie. Osoby chcące się rozwijać będą szkolić swoje umiejętności niezbędne do koordynacji i organizacji pracy zespołu.

Oferujemy współpracę pod okiem doświadczonych osób w zgranym, dynamicznym zespole, z możliwościami szybkiej promocji i rozwoju. Osoby zorientowane na osiąganie zamierzonych celów będą mogły rozwijać się w strukturze naszej firmy, krocząc określoną ścieżką kariery zawodowej. Co więcej najlepsi będą mieli możliwość odbycia ciekawych szkoleń w kraju i za granicą.

Zadania:

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

• efektywne zarządzanie własnym czasem

• osiąganie powierzonych celów

• rzetelny nadzór nad realizacją umów

• działanie w obszarze obsługi Klienta

Szukamy osób:

• komunikatywnych i otwartych

• pozytywnie nastawionych do nowych wyzwań

• zaangażowanych i kreatywnych w pracy zespołowej

Wymagania

Mile widziane:

• osoby, które mogą podjąć współpracę od zaraz

• studenci zaoczni i absolwenci

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowy atutem

Postaw na swoją karierę i zacznij z nami współpracę!

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing