Biuro rachunkowe zatrudni Księgową/Księgowego

Veratax Sp. z o.o.

Kraków, 30-363, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana Księgowa / Księgowy do pracy w biurze rachunkowym.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym oraz prowadzeniu KH
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- obsługa CDN Optima
- mile widziany komunikatywny angielski

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Veratax sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa