Biuro Podróży - specjalista obsługa klienta

Najlepsze Nurkowania s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko biurowe w firmie Schoener Tauchen Polska na Legionów 69 w Łodzi na cały etat. Ciekawa praca związana z uprawianiem nurkowania oraz podróżowaniem.

Uwaga do 31 roku życia - wymogi w związku z utworzeniem stanowiska pracy.

Obowiązki:
- uzupełnianiu firmowej strony internetowej w oparciu o materiały po angielsku
- przygotowywanie ofert dla klientów.
- uzupełnianie systemów rezerwacji w oparciu zadane kryteria.
- tłumaczenie ofert i artykułów z języka angielskiego i niemieckiego na polski
- działania marketingowe mające za zadanie pozyskanie klienta

Wymagania

- język angielski min B2

- umiejętność pisania tekstów promocyjnych i artykułów po polsku

- znajomość z tematyka nurkową (możliwość przeszkolenia)

- systematyczność i skrupulatność

- wykształcenie co najmniej średnie

- umiejętność posługiwania się przeglądarką i wyszukiwarką na komputerze

- wskazania zdrowotne do odbycia podstawowego kursu nurkowego

- znajomość arkusza kalkulacyjnego w stopniu podstawowym

UWAGA!

Znajomość języka proszę wyrażać w Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego - bez tego oferty są odrzucane!

CV proszę wysyłać tylko i wyłącznie w formacie PDF.

Prezentacja firmy

Biuro Podróży specjalizujące się w wycieczkach egzotycznych połaczonych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wyjazdy zagraniczne, premia od zysku
Branża / kategoria:
Praca Inne