Biuro podróży PROXIMA TRAVEL zatrudni specjalistę ds. sprzedaży w Zielonej Górze

FHU Consulting

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- obsługa klienta - bezpośrednia, telefoniczna, mailowa,
- sprzedaż wyjazdów zagranicznych, biletów lotniczych, ubezpieczeń.

Oferujemy:
pracę w kreatywnym dynamicznym zespole i dobrej atmosferze,
ciagły rozwój oraz liczne wyjazdy studyjne,
wewnętrzny system szkoleń i procedur
stabilność zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres e mail

Dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

Wymagane:

- obsługa komputera i innych urządzeń biurowych,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,
- dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy),
- komunikatywność i miła aparycja,

Prezentacja firmy

Biuro Podróż Proxima Travel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka