Biuro otwiera rekrutację! Potrzebne 3 osoby

Focus Group

70-562 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Otworzyliśmy pierwsze biuro w Szczecinie, jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji. Zajmujemy się promowaniem i reprezentowaniem marki Klienta.

Jako firma poruszająca się w obszarze Kampanii Marketingowych, odpowiednio duży nacisk kładziemy na kompleksowe przygotowanie naszych ludzi do realizacji wszelkich przedsięwzięć o charakterze marketingowym.

Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację!

Potrafisz?

-myśleć nieszablonowo i efektywnie rozwiązywać problemy
-umiejętnie dostosować się do zmieniającego otoczenia
-ambitnie podejść do realizowanych zadań
-wykazać się wysoką kulturą osobistą i etyką pracy
-współpracować w grupie

Możesz zostać częścią naszego profesjonalnego zespołu.

Gwarantujemy:

-zdobycie wiedzy na temat wykorzystywania instrumentów marketingowych
-rozwój indywidualnych umiejętności
-atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy uznaniowe
-pakiety szkoleniowe z zakresu stosowania technik marketingowych oraz autopromocji
-fachową pomoc całego zespołu

Obszar zadań:

-wsparcie i doradztwo w zakresie Kampanii Marketingowych
-planowanie i koordynacja wszelkich działań marketingowych
-kreowanie wizerunku klienta, z którym współpracujemy
-odpowiednie zarządzanie firmowymi dokumentami

Prezentacja firmy

ESGROUP jest częścią międzynarodowej korporacji działającej ściśle w obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media