Biuro obsługi klienta

Work Service_

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do świata Work Service. Odkryj nasz szeroki wachlarz produktów, rozległą sieć lokalnych biur i paletę innowacyjnych rozwiązań HR. Dowiedz się, w jaki sposób „Przyciągamy Najlepszych”.Dla Naszego Klienta Największej sieci komórkowej w Polsce poszukujemy Pracowników biura obsługi klienta.

W Biurze Telefonicznej Obsługi Klientów Orange najważniejsza jest niepowtarzalna atmosfera pracy. Konsultanci Orange to doskonale zgrana paczka, która świetnie się rozumie i wspiera każdego dnia. Na stanowisko Konsultantów Infolinii Przychodzącej szukamy przede wszystkim osób otwartych na innych, ciekawych świata i zaangażowanych w codzienne obowiązki. Dołącz do paczki Konsultantów Infolinii Przychodzącej Orange.

Oferujemy:

- stabilną pracę w zgranym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
- pracę w systemie 2- zmianowym, także weekendy,
- premie za dobrze wykonywaną pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia i coaching,
- imprezy integracyjne.

Do zadań na tym stanowisku należy:

- odbieranie telefonów od Klientów największej sieci w Polsce,
- rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez abonentów,
- wdrażanie się w strukturę Firmy poprzez współpracę z innymi działami,
- rozwój zawodowy poprzez szkolenia i konkursy dla pracowników,
- poznanie ciekawych systemów.

Wymagania

- dyspozycyjność w godzinach pracy,
- zaangażowanie w podejmowane przedsięwzięcia,
- podstawowa obsługa komputera,
- umiejętność posługiwania się przeglądarką internetową,
- komunikatywność,
- chęć rozwoju.

Prezentacja firmy

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta