Biuro Obsługi Klienta/Eksport

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Klonex - Krakowska Drukarnia Wielkoformatowa

Grupa Klonex-Krakowska Drukarnia Wielkoformatowa to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do Biura Obsługi Klienta na rynek zagraniczny

Obowiązki:

- utrzymywanie relacji handlowych
- koordynacja zamówień
- logistyka
- dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

- szkolenia wstępne i okresowe
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia
- miłą atmosferę i środowisko pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)

Wymagania

- warunek konieczny: znajomość języka francuskiego (biegły)
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w prowadzeniu korespondencji handlowej
- znajomość obsługi komputera
- zdolności organizacyjne, umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
- wysoka kultura osobista, silna motywacja do pracy
- mile widziani studenci i absolwenci studiów

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi