Biuro Nieruchomości SMOK poszukuje Specjalistów ds. nieruchomości.

Krowoderskie Biuro Nieruchomości Smok

31-155 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko „Asystent pośrednika nieruchomości”

Od naszego kandydata wymagamy:

- własnego samochodu i prawa jazdy kat. B,
- chęci do pracy i rzetelności,
- przyjaznego usposobienia i wysokiej kultury osobistej,
- nienagannej prezencji,
- dużej samodyscypliny,
- umiejętności pracy w zespole,
- dużej ambicji,
- mile widziane zainteresowanie tematyką nieruchomości i doświadczenie w pracy z klientami.

Praca naszych Specjalistów polega na:

- pozyskiwaniu i obsłudze klientów na terenie Krakowa i okolic,
- przygotowywaniu ofert nieruchomości oraz ich prezentowaniu potencjalnym klientom,
- aktywnym kontakcie z klientem, przeprowadzaniu negocjacji cenowych oraz doradztwie w zakresie zakupu,
- przygotowywaniu dokumentacji do transakcji,
- nawiązywaniu, utrzymywaniu i poszerzaniu współpracy z partnerami biznesowymi,
- budowaniu profesjonalnych relacji z klientami.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte na części podstawowej oraz motywacyjnym systemie prowizyjnym,
- szkolenie dla naszych Specjalistów w zakresie obrotu nieruchomościami,
- niezbędne narzędzia pracy takie jak: telefon, aparat fotograficzny, dostęp do komputerów biurowych i niezbędnych oprogramowań,
- zwrot kosztów paliwa,
- dostęp do biura w samym centrum Krakowa,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
- pracę w młodym aczkolwiek doświadczonym zespole.
- szeroką bazę Klientów,
- bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie.

Nie czekaj, prześlij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy kameralnym biurem nieruchomości ukierunkowanym na doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena