Biuro Handlowe sieci PLUS poszukuje konsultanta telefonicznego.

Bart-Tel

Warszawa, Ursynów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe sieci komórkowej Plus poszukuje kandydatów na stanowisko konsultanta telefonicznego w dziale obsługi klientów biznesowych.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

- utrzymanie klientów z bazy własnej (przedłużanie umów telekomunikacyjnych)
- sprzedaż nowych usług aktualnym klientom firmy

Od kandydatów oczekujemy:

-Miłej aparycji
-Sumienności
-Punktualności
-Silnej motywacji oraz zorientowania na realizację wyznaczonych celów

-Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Oferujemy:
-konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + prowizja)
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
-atrakcyjną ścieżkę rozwoju.

Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji biura dostępne są na stronie internetowej dlafirmplus pl

Prezentacja firmy

BART-TEL Autoryzowany Przedstawiciel Sieci PLUS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK, uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja