Bitumiarz / operator sprzętu drogowo-budowlanego

Skanska S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole bitumicznym odpowiedzialnym za rozkładanie nawierzchni bitumicznych na projektach Skanska

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego kierunkowego - preferowany profil budowlany
  • 1-3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako pracownik drogowy
  • doświadczenia w pracy z masami bitumicznymi
  • chęci nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C
  • sumienności, rzetelności, zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych (walec, rozściełacz, skrapiarka)

Co zyskasz?

  • możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu procesu technologii bitumicznych
  • dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami
  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

  • Poznań lub Wrocław

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo@skanska.pl

Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie." Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:

  • na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;
  • na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A. umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. "

W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.

W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz (tutaj)

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna