BitCraft poszukuje Mid oraz Senior Python/Django developerów!

Bitcraft

15-674 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Tworzenie zaawansowanych systemów informatycznych, projektowanie architektury systemów, pomoc w ich wdrażaniu, tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- uczestnictwo w nowatorskich projektach korzystających z najnowszych technologii
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjne zarobki w zależności od umiejętności
- pracę w młodym, dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy zdalnej

Mile widziane
- doświadczenie i znajomość HTML, CSS, JavaScript
- znajomość Apache/nginx/ podobnych rozwiązań
- znajomość technologii Docker
- znajomość SQL

Praca stacjonarna : Białystok

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w Python/Django (w przypadku seniora 3-5 lat)
- znajomość Django Rest Framework
- dobra znajomość ORM Django
- znajomość Django Celery
- dobra znajomość systemów typu Linux

Prezentacja firmy

BitCraft to grupa młodych osób z długim doświadczeniem. Jesteśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy