Biegły rewident- Manager w Dziale Audytu

Mazars Audyt Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną organizacją specjalizującą się w audycie, usługach księgowych i kadrowo-płacowych, doradztwie podatkowym i usługach doradztwa biznesowego. Firma działa jako zintegrowana sieć biur w 89 krajach, gdzie zatrudnia ponad 30 000 specjalistów. Spółka Mazars w Polsce jest obecna od 1992 roku i prowadzi działalność w Warszawie oraz w Krakowie, zatrudniając łącznie blisko 250 specjalistów. Firmę charakteryzuje z jednej strony międzynarodowy charakter i nieograniczony przepływ wiedzy i doświadczenia między lokalnymi biurami, a z drugiej, dzięki ciągle jeszcze niewielkiemu rozmiarowi, indywidualne podejście do klientów i pracowników.

Od: Mazars Audyt Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • planowanie badania, Identyfikację kluczowych zagadnień, ocenę ryzyka
  • nadzór nad zespołem dedykowanym do badania, alokacja zadań i weryfikację wykonania zadań
  • analiza zagadnień z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości w świetle zgodności ze standardami
  • komunikacja z klientami, w tym raportowanie wyników badania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w firmach świadczących usługi z zakresu audytu
  • posiadania uprawnień Biegłego Rewidenta
  • Certyfikat ACCA będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej (MSSF, MSB)
  • wysokich umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku audytorskim
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • programy świadczeń pracowniczych