BI Reports Developer

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko BI Reports Developer

Jako BI Report Developer będziesz zajmował się rozwojem aplikacji analitycznych przeznaczonych dla biznesu, miał możliwość systematycznego poszerzania swoich kompetencji technicznych. To szansa na kontakt z technologiami BI, w tym SAP BW.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Współpracę z ADS Managerem, BI Development Team Leaderem, BI Solution Engineerem, BIM Analysts w celu tworzenia nowych aplikacji raportujących, analitycznych BI lub ulepszaniu istniejących

• Wsparcie w przerwach w działaniu / naprawach w utrzymaniu raportów BI i aplikacji analitycznych

• Współpraca z europejskimi architektami BI i analitykami IT BIM, aby przełożyć wymagania funkcjonalne i specyfikacje na wymagania techniczne oraz specyfikacje

• Zapewnienie zgodności ze standardami i procesami technicznymi

• Zarządzanie pracą i czasem za pomocą narzędzia PPM

• Szkolenia dla współpracowników w zakresie rozwiązań BI i technologii w celu zapewnienia kopii zapasowych istniejących narzędzi i aplikacji

• Znaczące decyzje dotyczące architektury aplikacji

• Rozwój, wsparcie i wdrożenie

• Aktywny udział w procesie projektowania aplikacji

Co otrzymasz:

• Umowę o pracę

• Ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• Benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• Dodatki finansowe na wakacje i przedszkola

• Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• Kwartalna premia oparta na wynikach

• Wielonarodowe środowisko prac

• Możliwość pracy zdalnej (+wizyty w biurze w Krakowie)

Wymagania

Wymagania:

• 3 lata doświadczanie związanego z infrastrukturą IT

• Doświadczenie w rozwoju oraz implementacji aplikacji

• Świadomość w jaki sposób systemy informatyczne są przedkładane na procesy biznesowe i a w tym powiązane współzależności

• Szczegółowa znajomość środowiska operacyjnego

• Znajomość poparta doświadczaniem w co najmniej trzech obszarach technicznych: Crystal Enterprise / Crystal Reports (warunek konieczny) Web Intelligence Reporting Tools, Dashboards, T-SQL, PL/SQL, ORACLE DB, MS SQL DB (warunek konieczny)

• Umiejętność rozłożenia pracy i zrozumienia współzależności, zarządzania czasem, wielozadaniowość

• Umiejętność wpływania na członków zespołu i menedżerów

• Umiejętności komunikacyjne, w tym prezentacje techniczne, analityczne, troubleshooting

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Długoterminiowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy