Hays Poland

BI Analyst

Warszawa
BI Analyst
Warszawa
NR REF.: 1124580

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

BI Analyst

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów)

Stawka: 650-740 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Utrzymywanie i rozwijanie baz danych
  • Projektowanie i tworzenie raportów w MS Excel
  • Współpraca z innymi działam w celu pozyskania niezbędnych danych

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (6 miesięcy-2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość SQL, MS Excel (w tym VBA)
  • Umięjętności analityczne
  • Angielski B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland