Bezpłatny Staż w piłkarskiej agencji managerskiej: Researcher

Łukasz Klenczon

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli kochasz sport, a zwłaszcza piłkę nożną i chciałbyś swoją przyszłość zawodową połączyć z karierą w branży sportowej. Dodatkowo jesteś biegły w poruszaniu się po internecie i swobodnie umiesz tworzyć i aktualizować proste bazy danych Microsoft Excel to ta oferta jest dla Ciebie !

Sportowa Agencja Menedżersko-Marketingowa NewSportStar poszukuje researchera i administratora baz danych scoutingowych.

Osoba na stanowisku stażysty będzie odpowiedzialna m.in. za:

Tworzenie, administrowanie i aktualizowanie baz danych scoutingowych.
Wyszukiwanie dostępnych w sieci statystyk poszczególnych zawodników.
Wyszukiwanie dostępnych w sieci informacji na temat poszczególnych zawodników.
Wyszukiwanie informacji z branży marketingu i managementu sportowego.
Kontakty z piłkarzami.

Oferujemy :

pracę w środowisku sportowym
możliwość rozwoju zawodowego
współtworzenie nowoczesnego i unikatowego projektu na rynku sportowym
możliwość poznania zasad funkcjonowania piłkarskiej agencji managerskiej

Wymagania

zainteresowanie piłką nożną
umiejętnośc tworzenia i aktualizowania prostych baz danych w Microsoft Excel
wytrwałość
sumienność
rzetelność
motywacja do pracy i gotowość do wyzwań

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją sportową, której główną działalność tworzą dwa d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż