Bezpłatny kurs języków obcych - 180 godz.

Edu Link s.c.

02-769 Warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy mieszkańców woj.mazowieckiego zarejestrowanych w Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne do udziału w szkoleniu do wyboru:
Język angielski - 180h,
Język włoski - 180h,
Język niemiecki - 180h,
Język hiszpański - 180h.
Poziom kursu będzie dostosowany do poziomu zaawansowania uczestników.
Zapewniamy:
- Intensywne kursy 3- razy w tygodniu po 6 godzin,
- wykwalifikowaną kadrę trenerską,
- materiały szkoleniowe.
- certyfikat językowy, który jest oficjalnym potwierdzeniem znajomości języka w unii Europejskiej.
Zadzwoń i zapisz się na darmowy kurs - ilość miejsc ograniczona.
Pierwszeństwo dla osób z wykształceniem średnim.
Zapisy tel. 720 814 042
Realizator:
Eurosolutions Al. Jerozolimskie 44 lok. 1029.
Tytuł projektu:
"Nowe umiejętności, to nowe umiejętności" - projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wymagania

- osoby zarejestrowane w Urzędzie pracy jako osoby bezrobotne,
- zamieszkanie na terenie woj.mazowieckiego.

Prezentacja firmy

Firma Edu Link s.c. zajmuje się szkoleniami oraz rekrutacją pracowników.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia