Bezpłatny kurs języka niemieckiego w Bydgoszczy

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k.

Oferujemy bezpłatny kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych.
Po ukończonym kursie gwarantujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Kurs odbywa się w siedzibie naszego biura:
Ul. Dworcowa 73/5 w Bydgoszczy

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- dodatkowym atutem będzie wykształcenie medyczne
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- legalną pracę
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne(NNW, koszty hospitalizacji, ZUS)
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 2 miesięcy z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia