BEZPŁATNE SZKOLENIA – KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE, ANGIELSKI I INNE

Ośrodek Szkoleń Zawodowych DIAGNO-TEST Sp. z o.o.

Mysłowice, Katowice, Bytom, Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pn." Nowa szansa-nowa praca".

W ramach projektu oferujemy wachlarz kursów i szkoleń:
Kadry i Płace, Księgowość, Rachunkowość, J.angielski, Kurs Komputerowy, Efektywne kierowanie zespołem, Radzenie sobie ze stresem, Trening asertywności, Zarządzanie czasem i inne.

Dla uczestników przewidziane jest indywidualne poradnictwo psychologiczne oraz zawodowe.
Organizujemy także staże zawodowe.

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób:
- zamieszkałych na terenie woj. śląskiego
- bezrobotnych, którzy utracili pracę do 6 miesięcy z przyczyn pracodawcy
- przewidzianych do zwolnienia
- zagrożonych zwolnieniem – pracują z firmie, w której były zwolnienia lub restrukturyzacja w ciągu ostatnich 12 miesięcy (projekt uznaje w takiej sytuacji wszystkich pracowników jako zagrożonych zwolnieniem).

Prezentacja firmy

Ośrodek Szkoleń Zawodowych „Diagno- Test” Sp. z o.o. działa na te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Internet / e-commerce