BEZPŁATNE PRAKTYKI W OTTO - Wrocław JM/02/2016/WPB

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. W trakcie ponad  15-letniej obecności na rynku zapewniliśmy pracę milionom osób, spełniliśmy oczekiwania tysięcy Klientów świadcząc najwyższej jakości usługi w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji.
Obecnie, do NASZEGO ZESPOŁU, poszukujemy energicznych, zmotywowanych osób, które chcą:

- zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku pracy
- rozwijać się w oparciu o praktyczne umiejętności
- poznać specyfikę pracy w zakresie doradztwa personalnego
Jeśli należysz do tej grupy aplikuj na BEZPŁATNE PRAKTYKI W OTTO

Zakres obowiązków:
- aktywne uczestniczenie w procesie rekrutacji pracowników tymczasowych;
- redagowanie i dodawanie ogłoszeń,
- wyszukiwanie i selekcja Kandydatów,
- prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami,
- umawianie i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych,
- obsługa Kandydatów odwiedzających biuro,
- budowanie bazy Kandydatów
- administrowanie dokumentacją pracowniczą

Oczekiwania:
- Zainteresowaniem obszarem HR
- Umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi – umiejętności interpersonalne
- Nastawienie na cel i samodzielność
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
bezpłatny staż,praktyki
pisemne referencje po zakończeniu stażu,
możliwość ustalenia godzin stażu do zajęć na studiach,
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
dogodną lokalizację odbywania stażu (biuro w samym sercu Wrocławia)
możliwość nawiązania dalszej współpracy po okresie praktyk

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie. l
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.