Bezpłatna praktyka w agencji pracy tymczasowej

Axell Polska

Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe jest jedną z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Oferuje pracę w Polsce i za granicą. W trakcie ponad 15-letniej obecności na rynku zapewniliśmy pracę milionom osób, spełniliśmy oczekiwania tysięcy Klientów świadcząc najwyższej jakości usługi w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji.

Obecnie, do NASZEGO ZESPOŁU, poszukujemy energicznych, zmotywowanych osób, które chcą:

- zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
- rozwijać się w oparciu o praktyczne umiejętności
- poznać specyfikę pracy w zakresie doradztwa personalnego
- redagować i dodawać ogłoszenia
- wyszukiwać i selekcjonować Kandydatów
- prowadzić wstępne rozmowy telefoniczne z Kandydatami
- budować bazę Kandydatów

Jeśli należysz do tej grupy aplikuj na BEZPŁATNE PRAKTYKI W Axell Polska

Oferujemy:

bezpłatne praktyki,
pisemne referencje po zakończeniu praktyk,
możliwość ustalenia godzin praktyk do zajęć na studiach,
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
możliwość nawiązania dalszej współpracy po okresie praktyk.

Wymagania

- Zainteresowaniem obszarem HR
- Umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi – umiejętności interpersonalne
- Nastawienie na cel i samodzielność
- Wysoka kultura osobista

Aplikację prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja