bezłpłatne praktyki - kancelaria prawa

Kancelaria Prawa Ryś i Współpracownicy

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria radcy prawnego poszukuje osób chętnych do odbycia bezpłatnej praktyki studenckiej (preferowany rok IV-V). Okres odbywania praktyki do indywidualnego ustalenia.

Kancelaria zajmuje się stałą obsługą przedsiębiorców.
Poszukujemy osób zainteresowanym prawem cywilnym oraz prawem handlowym. Wymagana znajomość procedury cywilnej.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyki proszone są o przesłanie CV (z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji)

Kancelaria zastrzega, że będzie odpowiadać jedynie na wybrane aplikacje. Z góry dziękujemy za wszystkie przesłane wiadomości.

Prezentacja firmy

Kancelarię Prawa Ryś i Współpracownicy współtworzą doświadczeni i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura