Bez doświadczenia - Pracownik magazynu - różne branże

WorkToday International Recruitment Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Robiąc zakupy w sklepach internetowych nie zastanawiamy się jak to się stało, że zamówienie dotarło do nas o czasie i nie uszkodzone. Jest to praca wielu ludzi, którzy na każdym etapie dbają o prawidłowe wykonanie swoich obowiązków. Dzięki nim zniecierpliwiona dziewczynka czekająca na wymarzoną lalkę otrzyma ją w terminie. Zostań jedną z takich osób, które wywołują uśmiech na twarzy innych!

Uwaga! Jest to oferta do której możesz wyjechać w parze lub z grupą znajomych.

Twoje główne obowiązki to:

  • kompletowanie zamówień w magazynach: z artykułami gospodarstwa domowego, elektroniką, meblami lub odzieżą,
  • pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
  • kontrola jakości pakowanych produktów.

Co Ci możemy zagwarantować?

  • pewną ilość godzin (gwarancja godzin)
  • stawkę od 9,94 € do 11,09€ brutto (zależy od rodzaju magazynu) plus dodatki zmianowe,
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
  • darmowy Internet oraz dojazd do pracy samochodami służbowymi,
  • możliwość prywatnego korzystania z samochodu służbowego,
  • pomoc w organizacji wyjazdu z większych polskich miast ,
  • wynagrodzenie wypłacane na konto w każdy czwartek,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów na których pomoc zawsze możesz liczyć.

Interesujące?

Wymagania

  • szukasz pracy na min. 13 tygodni lub na stałe,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • możesz pracować w systemie zmianowym,

Posiadasz prawo jazdy? Będzie to dla nas dodatkowym plusem.

Współpracujemy z najlepszymi! Rekrutacja realizowana na zlecenie agencji Tempo-Team

Więcej naszych aktualnych ofert znajdziesz na: www.worktoday.pl

Agencja Pracy WorkToday - Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 507.

Prezentacja firmy

WorkToday recruits and selects candidates interested in working abroad –... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
40PLN - 48PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis