Opis stanowiska pracy

Poszukujemy betoniarzy z doświadczeniem przy cięciu betonów na długi projekt w Trondheim. A zaraz po tym projekcie będą następne. Dlatego oferujemy stałą pracę w Stolt.

Coś trzeba zburzyć, żeby można bylo zbudować coś nowego. Stare zostawiamy z tylu żeby mógł nastąpić rozwój i odnowa. I Ty za to będziesz odpowiedzialny. Dosłownie.

Jeżeli:
- nawet najgrubsze ściany nie stanowią dla Ciebie problemu
- bardzo dobrze czytasz rysunki techniczne i wiesz co trzeba zrobić, gdzie to zrobić, jakim narzędziem i w jakiej kolejności
- masz pełną kontrolę nad HMS i SJA
- jesteś samodzielny
- komunikujesz się w języku norweskim lub angielskim
- masz doświadczenie z Norwegii

Początek projektu zaplanowany jest na polowę marca ale z doświadczenia wiemy, że wszystko może wydarzyć się wcześniej. Na tym projekcie będą odpowiednio dwa zespoły pracujące w dzień i w nocy.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie