Betoniarz/zbrojarz - monter szalunków systemowych

Wolf System Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działający w kilku gałęziach branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska lub Niemcy

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych
  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, terminowość w wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski
  • mile widziana wiedza z zakresu elementów żelbetowych
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi żurawi budowlanych oraz prawo jazdy kat B i/lub CE

Oferujemy:

  • umowę o pracę (stawiamy na długoterminową współpracę)
  • możliwość przeszkolenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie motywacyjne i dodatki
  • rozbudowany pakiet socjalny
  • dojazd na budowy, zakwaterowanie
  • przyjazną i życzliwą atmosferę
  • możliwość pracy za granicą w siedzibie Wolf System Niemcy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proszę o podanie w treści wiadomości miejsca pracy – Polska lub Niemcy oraz dołączenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.