Wolf System Sp. z o.o.
Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Betoniarz/zbrojarz - monter szalunków systemowych

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działający w kilku gałęziach branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych,
  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków,
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami,
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole, terminowość w wykonywaniu zadań,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie budów zlokalizowanych w całej Polsce,
  • mile widziana wiedza z zakresu elementów żelbetowych,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi żurawi budowlanych oraz prawo jazdy kat B i/lub CE.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie godzinowe, premie motywacyjne, dodatki płacowe,
  • organizujemy dojazd na budowy i zakwaterowanie,
  • przeszkolenie do wykonywanych obowiązków,
  • pakiet socjalny i sportowo-rekreacyjny,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • imprezy firmowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.