BETONIARZ, ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a.

Prowansja, zagranica

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: BET/ZBRO/CIE/FR/02/15

Obowiązki:

• montaż szalunków (znajomość technologii francuskich mile widziana),
• wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych,
• wykonywanie zbrojeń,
• zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
• czytanie francuskich planów budowlanych
• prace ogólnobudowlane na wysokości.

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
• bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
• pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji.

Wymagania

Wymagania:

• minimum 10 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w pracy z szalunkami (stropy),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym terminie (szybkie wyjazdy),
• minimum komunikatywna znajomość języka francuskiego,
• czynne prawo jazdy kategorii B i możliwość wyjazdu własnym samochodem,
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
• gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
• wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
nie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie