Betoniarz wynagrodzenie 2000,00 euro netto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Meer, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Meer, Belgia

Twoje zadania:

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie odpowiedzialność za cały proces produkcji prefabrykatów betonowych. W nowoczesnym i zmechanizowanym zakładzie będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn wylewających beton oraz operowanie suwnicą z poziomu roboczego.

Nasze wymagania względem Twoich kwalifikacji:

Chcielibyśmy, abyś posiadał doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży prefabrykatów betonowych. Wymogiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego. Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd własnym samochodem, będzie to stanowiło dodatkowy atut.

W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie proponujemy:

Długofalową współpracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Ponadto gwarantujemy trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę koordynatora.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy