Betoniarz (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Ingolstadt, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Ingolstadt

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy zajmującej się produkcją elementów z prefabrykatów betonowych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów,
- Zbrojenie i zalewanie form betonem,
- Obróbka elementów betonowych.

Wymagania:
- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako betoniarz,
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- Mile widziane osoby z własnym samochodem (rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich (pierwsza umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.