Benefits Coordinator

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko: Benefits Coordinator.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie m in. odpowiadała za planowanie, zarządzanie i administrację świadczeń pracowniczych. Dbała o zaangażowanie pracowników, dobrą atmosferę i organizację wydarzeń wewnętrznych oraz działań społecznych/akcji charytatywnych.

Zadania i obowiązki:

  • Stworzenie, kontrola i realizacja ustalonego budżetu Benefits in Kind.
  • Bycie pierwszym punktem kontaktu odnośnie świadczeń dostępnych w firmie i zarządzania oczekiwaniami pracowników.
  • Organizowanie wydarzeń wewnętrznych dla wszystkich pracowników.
  • Organizowanie imprez integracyjnych dla wszystkich zespołów i wydarzeń społecznych w firmie (np. oddawanie krwi, zbiórki żywności/odzieży charytatywnej itp.).
  • Koordynowanie logistycznie eventów (rezerwacje miejsc, przygotowanie materiałów eventowych, zaproszenie na zawody, ankiety, agenda, przetwarzanie faktur i rozliczanie kosztów, raporty ewaluacyjne i prezentacje).
  • Koordynowanie zajęć sportowych: siatkówka, piłka nożna, koszykówka, biegi/maratony itd.
  • Przygotowywanie regulaminów uczestnictwa w wydarzeniach/konkursach i instrukcjach ubiegania się o świadczenia.
  • Kierowanie wyznaczonymi projektami i inicjatywami, zapewniając realizację celów w danym budżecie i harmonogramie.
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami w firmie (HR BP, Administracja, Employer Branding, Komunikacja itp.) oraz zewnętrznymi dostawcami i agencjami.
  • Koordynacja pracy innych członków zespołu/agencji zewnętrznych.

Wymagania

Wymagania:

  • Tytuł magistra najlepiej w dziedzinie HR i/lub dyscyplinie związanej z zarządzaniem projektem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku byłoby atutem.
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca na B2B.
  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym i w firmie nastawionej na rozwój pracownika.
  • Liczne benefity: bezpłatna opieka medyczna, budżet szkoleniowy, dodatkowe ubezpieczenia, dofinansowanie do zajęć sportowych etc.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja