Będzin - Automatyk

Beetsma Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- kontrola prawidłowości funkcjonowania i obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych (wsparcie techniczne),
- kontrola montażu, modernizacji, remontów i wymiany sprzętu,
- dostarczanie danych niezbędnych do planowania wydatków na park maszynowy,
- monitorowanie parku maszynowego,
- zapewnienie bezawaryjnej dostępności wszystkich mediów (elektryczność, woda, para, gaz),
- uczestnictwo w odbiorze i opiniowaniu projektów układów automatyki i robotyki,
- konserwacja i naprawa urządzeń automatyki,
- udział w montażach i demontażach maszyn i urządzeń.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- pracę w zgranym i doświadczonym zespole inżynierskim,
- możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii i programowania,
- możliwości rozwoju ścieżki kariery.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku,
- wykształcenie techniczne w specjalności automatyka lub elektronika,
- przedstawianie konkretnych rozwiązań z dziedziny systemów sterowania i automatyki,
- umiejętność sporządzania dokumentacji dot. realizacji projektu
- samodzielne realizowanie zadań związanych z projektowaniem, programowaniem i uruchamianiem systemów sterowania oraz realizacją projektów w tym zakresie,
- zdolności analityczne.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne