Barmana/Barmankę do restauracji

Zagroda Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Restauracja Barracuda w Gdyni poszukuje kandydatki na stanowisko Barmanka .Oczekujemy kilkuletniego doświadczenia na tym stanowisku w restauracji lub hotelu, nienagannej prezencji, doskonałej organizacji pracy i całkowitej dyspozycyjności. Praca nie jest dla osób uczących się, w systemie dwa dni pracy ,dwa dni wolnego, wiek 25-35 lat. Oferujemy pracę na dobrych warunkach finansowych ,stabilizację i umowę o pracę na stałe u solidnego ,sprawdzonego pracodawcy. Oczekujemy długofalowej współpracy opartej o wzajemny szacunek i wspólne dążenie do założonych celów. Cv z zdjęciem prosimy wysyłać mailem. Praca może być od zaraz .

Prezentacja firmy

Barracuda jest restauracją zbudowaną i otwartą latem 2005 roku. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia