Opis stanowiska pracy

"Nemo-Wodny Świat Dąbrowa Górnicza" Sp. z o.o. Największy w wojewówdztwie śląskim obiekt rekreacyjno – sportowy, położony w parku miejskim im. gen. J. Hallera. Obejmuje swym zasięgiem około 5 ha powierzchni. Są to baseny kryte jak i odkryte (letnie i zimowy) oraz: sauny, kręgielnia, bary, klub bilardowy i klub muzyczny poszukuje pracowników na stanowisko :

BARMAN-KELNER

Opis stanowiska :

  • obsługa programu Gastro Pos,
  • obsługa klienta -Bar Łódka, Klub Bilardowy, Kręgielnia,Club Aquarium
  • przygotowywanie i obsługa imprez i akcji promocyjnych organizowanych przez „NEMO”,
  • uczestnictwo w spisach z natury,
  • realizacja zadań, planów sprzedażowych,
  • towarowanie barów
  • czynności porządkowe
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie towaru i sprzęt,

 Wymagania:

  • wykształcenie min.średnie
  • dyspozycyjność
  • książeczka sanepidowska
  • praca w równoważnym systemie czasu pracy ( również w weekendy i w godzinach nocnych)
  • mile widziane doświadczenie w pracy "za barem" , kursy barmańskie, znajomość programu GASTRO-POS i znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

 Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • korzystanie z basenu,sauny i siłowni na bardzo korzystnych warunkach pracowniczych

Prosimy o wysyłanie CV.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Nemo - Świat Rozrywki\" w Dąbrowie Górniczej to unikalne miejsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Catering / Gastronomia