Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:
- obsługa gości w barze i restauracji,
- przygotowywanie drinków i cocktaili,
- dbanie o dobrą atmosferę, oraz zadowolenie gości.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w profesjonalnym zespole,
- możliwość rozwoju.

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie na stanowisku barmana/ki,
- kursy barmańskie, sommeliera, baristy mile widziane,
- dyspozycyjność,
- wysoki standard obsługi gościa,
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli do przesyłanych dokumentów: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z
dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Hotel GRAND ASCOT **** to czterogwiazdkowy obiekt urządzony w kla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka