Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Kochasz kawę? Lubisz ludzi? Masz dużo pozytywnej energii?... Jeśli Twoja odpowiedź brzmi - TAK... Dołącz do grona Pracowników jednej z najbardziej lubianej sieci kawiarni! Praca w fascynującym świecie kawy! U nasz nauczysz się o kawie wszystkiego.

barista

Nr ref.: 41696
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
  • tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • przygotowywanie i polecanie markowych produktów
  • wtajemniczanie klientów w misję firmy
  • praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Oczekiwania:
  • optymizm i dobry humor
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualna książeczka Sanepid
  • uśmiech taki jak ten: :-)

Oferta:
  • niepowtarzalna atmosfera i wspaniali ludzie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia
  • umowę o pracę
  • grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • 30% zniżkę na produkty firmy
  • raz na dwa tygodnie paczkę kawy lub herbaty
  • atrakcyjne dodatkowe benefity + premie za dobre wyniki pracy
  • możliwość awansu
  • możliwość uczenia się od najlepszych
  • certyfikat baristy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)